Заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Дата: 08.09.2020 12:19

З нагоди відзначення  Дня фізкультури і спорту в Україні на території громади  відбудуться  урочисті та спортивні заходи.за  підтримки міського голови Максима ЛАГОДІЄНКА:

-  11 вересня 2020 року о 17.00.год.  в дитячому  містечку «Країна чудес» урочиста церемонія «Посвята у першокласники», спортивні естафети «Веселі старти» ,рухливі ігри та квести;  фінал святкового дійства  відбудеться на центральній площі міста.На всіх учасників чекають  призи та подарунки.

- 12 вересня о 9.00.год  на стадіоні «Колос» - спортивні змагання з міні – футболу між командами МДЮСШ та командами  з сусідніх районів на Кубок міського голови.

Нагадуємо про дотримання  протиепідемічних заходів в умовах карантину.

Оргкомітет