Міський голова надав допомогу  у ремонті аварійного водогону у ЗОШ № 4

Дата: 11.09.2020 12:37

Проблема аварійного водогону   у закладі освіти уже довгий час створює  незручності. Щоб самотужки замінити трубопровід  у  школі – не вистачає коштів. Директорка школи Тетяна Чичкан звернулась до міського голови Максима Лагодієнка з проханням  допомогти вирішити цю життєво важливу проблему. В той же день за дорученням очільника громади до закладу освіти прибули спеціалісти ПП «Шинкарьов В.І» та аварійна бригада  КП «Водопровідні мережі».

Спеціалістами були виконані роботи по заміні аварійної трубопровідної мережі з встановленням  лічильника та підключенням до газової котельні. Спеціалістам   допомагали і працівники  школи № 4.  Відділ освіти,молоді і спорту міської  ради профінансував виконання робіт у сумі 6 тис. грн..

Завдяки злагодженій роботі  міської влади  та  керівництва школи вдалось оперативно вирішити   проблему.

Відтепер  і дирекція, і вчителі, і учні  будуть користуватись послугами водопостачання у школі.