Вітання з перемогою у місцевих виборах!

Дата: 27.10.2020 11:23

Поки не оголошено офіційних результатів виборів на посаду міського голови Новобузької ОТГ,але за попередніми підрахунками найбільшу кількість голосів виборців отримав нині діючий міський голова Максим Лагодієнко.

Як відомо,за посаду міського голови Новобузької ОТГ змагались четверо кандидатів.

Вітаємо Максима Лагодієнка  з перемогою на виборах у Новобузькій об'єднаній територіальній громаді!

Новобузької об'єднаної територіальної громади!

Переконані, що ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і  виваженість при прийнятті рішень будуть завжди стояти на варті інтересів громади та нашої держави.

Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги.

Нехай ніколи не вичерпується Ваша цілеспрямованість, відкритість, порядність, толерантність, прагнення прийти на допомогу усім, хто її потребує.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, сил та натхнення виконати усі взяті на себе зобов’язання.!

З перемогою!