Щодо повідомлення RASFF

Дата: 17.11.2020 12:28

До Новобузького  міжрайонного управління Держпродспоживслужби Миколаївської області надійшли інформаційні повідомлення від 13.11.2020 № 2-12/7185 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4474 – fup 38. Відповідно до повідомлення, виявлено Listeria monocytogenes у сирі козячому, що експортувався з Нідерландів (виробник Bettinehoeve BV, Etten Leur) до країн-членів ЄС, зокрема до України (отримувач: ТОВ «Дейрі Смарт Трейдінг», вул. Підвисоцького, 6В, м. Київ, 01103).

В разі виявлення, надходження вказаного в повідомленні RASFF вантажу, вжити відповідних заходів, передбачених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я  та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повідомити  Новобузьке  міжрайонне управління держпродспоживслужби.

Начальник Новобузького

міжрайонного управління                                              Віктор КУЗЬМІН