В Новобузькій ЗОШ №4 встановлено нові двері

Дата: 20.11.2020 15:19

В.о. директора  Новобузької ЗОШ № 4 Тетяна Чичкан  продовжує створювати належні умови для навчально – виховного процесу  в освітньому закладі.

Упорядкована територія, якісні поточні ремонти, поновлення та    осучаснення  навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази – далеко не весь перелік заходів, які здійснено  в.о директора ЗОШ № 4  та трудовим колективом при   підготовці до нового навчального року.

Тетяна Миколаївна   працює зі спонсорами,,підприємцями, депутатами усіх рівнів ,залучаючи до осучаснення матеріально – технічної бази закладу   позабюджетні кошти.

Ось і  тепер   проведено ремонтні роботи та встановлено нові двері в закладі  за позабюджетні кошти.