Зустріч з проєктантами по будівництву ЗОШ № 1

Дата: 04.12.2020 12:50

Сьогодні,04 грудня, відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка, перший заступник міського голови Сергій Довженко ,начальник відділу архітектури та містобудування міської ради Тетяна  Висоцька провели зустріч з інженером – проектувальником  Київського державного підприємства «Науково дослідний і

проектувальний інститут містобудування» з питання  будівництва  нової  школи № 1 міської ради. Участь  в обговоренні взяли представники  КП «Водопровідні мережі», газового господарства та Новобузької дільниці  «Миколаївобленерго».

Проєктування  будівництва нового міського   закладу освіти № 1 проходить у рамках масштабного проекту «Велике будівництво».

В ході  обговорення  присутні  узгодили нанесення та розміщення інженерних мереж та провели геодезичну зйомку.