5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2020 08:15

Шановні друзі!
5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

Від усієї душі та щирого серця вітаю Вас із Міжнародним днем волонтера. Впродовж останнього часу цей день став особливим для нас. Волонтерський рух в Україні, зокрема і в нашій громаді, набув досить важливого значення.

. .Майже не існує галузі, котрої так чи інакше б не торкнулось волонтерство. І це приємно відзначати, адже завдяки Вам багато нужденних та знедолених отримують необхідну допомогу. Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!  Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за небайдужість й добросердечність. Зі святом!

З повагою, міський голова                                          Максим Лагодієнко