Новобузька лікарня отримала кисневі концентрати від ОДА

Дата: 06.12.2020 07:58

Віталій Кім передав 151 кисневий концентратор лікарням, які визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

05 Грудня 2020

Тема: Події

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім передав 151 кисневий концентратор керівникам спеціалізованих закладів охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Віталій Кім коментуючи цю подію зазначив, що збереження життя людини – є першочерговим завданням і забезпеченість киснем ліжкового фонду спеціалізованих шпиталів області для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим COVID-19 може у цьому допомогти. Наразі Миколаївщина активно працює над виконанням завдання Президента України Володимира Зеленського та Уряду щодо забезпечення киснем ліжок всіх опорних лікарень на 80%. На даний момент забезпечення точками доступу до кисню складає 537 од., а кисневими концентраторами – 245 од.

«До кінця поточного року завдання Президента України буде виконано та рівень забезпеченості ліжкового фонду киснем буде підвищено до 80%», - повідомив Віталій Кім.

Довідково

Спеціалізовані заклади охорони здоров'я, які отримали сьогодні кисневі концентратори:

1. Первомайська центральна районна лікарня - 6 концентраторів;

2. Пологовий будинок №1 - 2 концентратори;

3. Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня – 15 концентраторів;

4. Багатопрофільна лікарня Баштанського району - 2 концентратори;

5. Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня – 5 концентраторів;

6. Новобузька центральна районна лікарня – 30 концентраторів;

7. Міська дитяча лікарня №2 - 5 концентраторів;

8. Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня - 4 концентратори;

9. Миколаївська центральна районна лікарня - 10 концентраторів;

10. Новоодеська центральна районна лікарня - 22 концентратори;

11. Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр – 10 концентраторів;

12. Доманівська центральна районна лікарня - 20 концентраторів;

13. Очаківська багатопрофільна лікарня - 20 концентраторів.

Зазначимо, що в Миколаївській області затверджено 18 спеціалізованих шпиталів для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим COVID-19. І з 01.12.2020 загальна кількість ліжок у спеціалізованих шпиталях становить 1637 ліжок.