Про хід виконання робіт з капітального ремонту дороги за кошти обласного бюджету

Дата: 10.12.2020 15:32

Сьогодні,10 грудня, міський голова Максим Лагодієнко та перший заступник міського голови Сергій Довженко разом з депутатами міської ради  Павлом Бортником та Олександром  Герасімовим   перевірили хід виконання ремонту ділянки  дороги  по вулиці Міхновського.

Роботи стартували на минулому тижні  і вже ідуть до завершення. Очільник міста та депутати міської ради поспілкувались  та обговорили  окремі моменти  по проведенню  асфальтування ділянки дороги  відповідно до  вимог з керівником  підрядної організації,яка виконує ремонтні роботи.

Проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дороги розроблено .Ремонт ділянки дороги виконує ТОВ «Софія – Граніт».

Контроль за якістю виконання робіт  будуть здійснювати  фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг.