Розпочато роботу робочої групи по розробці проєкту Стратегії розвитку громади

Дата: 15.12.2020 16:31

Сьогодні,15 грудня, в  Новобузькій міській раді  відбулась онлайн конференція « Діяльність робочої групи з розробки проекту стратегії розвитку громади». Метою  онлайн конференції було :

• Інформувати учасників про можливості Програми «U?LEAD з Європою» для підтримки громад у розробці стратегій місцевого розвитку;
  • Ознайомлення з ключовими принципами, нормативною базовою та методологією процесу стратегічного планування;
  • Надання детальної інформації щодо порядку проведення у громадах першого засідання робочої групи з розробки проєкту стратегії місцевого розвитку.

Відео – конференцію проводили Денис Абрамов, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» (Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська області) та Віктор Бондарук, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» (Миколаївська, Одеська, Херсонська області)

В ході  роботи  були обговорені  питання :

• Ключові принципи стратегічного планування місцевого розвитку: економічні, соціальні, часові аспекти.
  • Нормативне забезпечення планування місцевого розвитку в Україні
  • Методологія процесу стратегічного планування місцевого розвитку: сталість, основні етапи, залучення громадськості. Взаємозв’язок з просторовим та бюджетним плануванням.
  • Склад стратегії розвитку громади: зміст основних розділів, порядок заповнення.

• Стратегія в дії. Досвід та практика впровадження стратегій в громадах в сучасних умовах
  • Особливості етапу впровадження стратегії: перелік проектних ідей, технічні завдання, джерела фінансування.
  • Моніторинг та оцінка результативності реалізації місцевої стратегії. Система показників