Подяка працівникам КП " Добробут" за атмосферу свята

Дата: 06.01.2021 12:01

Всі ми  залюбки милуємось створеними для нас новорічними та різдвяними прикрасами : головна  ялинка громади, світло – технічні  ілюмінації, яскраві  гірлянди та інсталяції. Але всі ці  фотозони з’являються не самі по собі, а їх створюють люди.

Тому слова щирої вдячності тим,хто створив для нас комфортні умови для святкування  та атмосферу свята: керівникам установ, приватним підприємцям, жителям громади.

Але , в  першу чергу , це  - працівники комунального підприємства «Добробут» міської ради : Агапова Марія,Цінник Віталій,Мустяк Юрій, Єніч Владислав,Рєзанов   Олександр; трактористи Гомеля Анатолій, Фіщенко Анатолій, Татаренко Геннадій та  головний інженер  підприємства Титаренко Віктор. Ці люди, під керівництвом  Кияновського Олександра, створили для нас новорічну красуню ялинку, різдвяну інсталяцію- фотозону  « Народження Ісуса», підключили світло – технічні гірлянди. З року в рік , в  різних погодних умовах  працівники -комунальники  працюють задля  нашого з вами комфорту та розваг.