Медичні працівники Миколаївських " ковідних" шпиталів отримують 300% доплату

Дата: 11.01.2021 09:40

Станом на кінець 2020 року 4042 медичних працівників, які задіяні в наданні допомоги пацієнтам з COVID-19 в Миколаївських шпиталях отримують доплату в розмірі до 300% посадового окладу.

Розмір доплат кожному медпрацівнику встановлює керівник конкретного закладу охорони здоров’я.

Всього за листопад за договорами з НСЗУ за «ковідними пакетами» надійшло 116,4 млн грн.

Виплата доплат медпрацівникам здійснюється відповідно до чинного законодавства за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення за укладеними договорами з Національною службою здоров’я України після підписання звітів, які подаються за звітний період та формуються НСЗУ на підставі офіційних статистичних даних.

Крім того, в області забезпечено виконання доручення стосовно додаткового добровільного страхування 100 % працівників закладів охорони здоров’я, визначених для надання госпіталізації хворих на COVID-19, на випадок інфікування коронавірусом COVID-19.

Страхування медичних працівників здійснювалось за рахунок коштів місцевих бюджетів, коштів благодійників та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.