Подати заявку на отримання субсидії можливо не виходячи з дому

Дата: 12.01.2021 15:29

Українці, які раніше не користувалися субсидіями, сьогодні мають можливість подати відповідну заявку, не виходячи з дому. Зробити це досить просто — на сайті Міністерства соціальної політики. Покрокова інструкція є за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/17660.html.

Подати заявку на оформлення субсидії також можна, звернувшись особисто до посадової особи територіальної громади, ЦНАПу чи органу соціального захисту населення у містах обласного значення. Або заповнивши заяву і декларацію та відправивши їх поштою до органу соціального захисту населення.

Уряд прагне зробити державні послуги максимально доступними для кожного українця, тож постійно працює над спрощенням цієї процедури. Зокрема було полегшено оформлення субсидії для осіб, які отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку із запровадженням карантину.

Також із березня 2020 року діє автоматичне перепризначення субсидії на наступні періоди. І на цей опалювальний сезон субсидію в автоматичному режимі було перепризначено для понад 2,7 млн домогосподарств. Крім того, минулого місяця ми ухвалили кілька рішень, які значно розширили коло отримувачів субсидії.

Захист найбільш вразливих груп населення залишається важливим завданням на порядку денному діяльності нашого Уряду.