У Новому Бузі відзначили День Соборності в Україні

Дата: 22.01.2021 15:36

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

З нагоди відзначення знаменної в історії України дати в  місті Новий Буг за участі міського голови Максима Лагодієнка, першого заступника міського голови  Сергія Довженка, секретаря міської ради Валентини  Остапенко, керівників структурних підрозділів міської ради відбулась урочиста церемонія покладання квітів до барельєфа Тараса Шевченка.

В ході урочистої церемонії ,хвилиною мовчання вшанували борців за незалежність та соборність України в різні часи її історії.