В районі проведення ООС загинув військовослужбовець з Миколаївщини Олександр Отреп'єв

Дата: 22.01.2021 15:44

В районі проведення Операції Об`єднаних Сил загинув військовослужбовець з Миколаївщини Отрєп'єв Олександр Сергійович 28.07.1992 року народження, навідник відділення батальйону морської піхоти військової частини А2802.

21 го січня 2021 року, в районі с. Водяне, Луганської області, при виконанні службових обов'язків, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, навідник відділення батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала М. Білинського, житель села Приют Єланецького району Отрєп'єв Олександр Сергійович загинув від вогнепального кульового наскрізного поранення шиї, не сумісного з життям.

Новобузька громада  висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.

Його ім’я вічно житиме в серцях українців.