Налагодження співпраці з державними  та недержавними організаціями, стала одним з пріоритетних напрямів діяльності пробації. Протягом тривалого часу організацією, яка показує  позитивний результат у ресоціалізації дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі є міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобузької міської ради. Спільними зусиллями працівники вищевказаних організацій постійно шукають методи впливу на кожну особу індивідуально та розробляють і реалізовують заходи профілактичного характеру, спрямовані на зміну світогляду молоді в позитивному напрямку. Адже, попередити правопорушення значно легше, ніж потім перевиховувати та повертати дітей та молодих осіб до нормального життя в суспільстві.

Саме тому, 19 січня 2021 року в приміщенні  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новобузької міської ради  відбулась зустріч суб’єкта пробації молодіжного віку, яка перебуваючи на обліку Новобузького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області звернулась з направленням  для поставки на облік, та отримання послуг, які надає центр , а саме: соціальних, психологічних, юридичних, та заходів, спрямованих на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок, соціально-небезпечних хвороб. Крім цього,  клієнт пробації отримала консультацію від  директора вищевказаної установи Бондаревської І.О., з приводу соціальної підтримки  багатодітним сім’ям, так як вказана особа  має на утриманні 5 малолітніх дітей.

Новобузький районний сектор філії
Державної установи «Центр пробації»
в Миколаївській області