Розглянуто актуальні питання розвитку громади

Дата: 03.02.2021 16:36

3 лютого під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась нарада за участю першого  заступника  міського голови , керівників структурних підрозділів виконавчого апарату міської ради, установ та організацій територіальної громади.

На початку наради Максим Олександрович звернувся до керівників з вимогою дотримуватись норм чинного законодавства щодо реалізації  відповідних завдань на території громади. Звернув увагу на організаційно – правові аспекти діяльності міської ради.

В умовах децентралізації  міською радою  проводиться процедура прийняття   ряду об’єктів нерухомості до  комунальної власності  громади. Міський голова дав доручення щодо приведення правових документів  у відповідність до норм чинного законодавства.

Що стосується  розвитку  житлово – комунального господарства громади,то  очільник громади акцентував увагу на  встановленні дорожніх  знаків по вулицям, вилучення та заміни перегорівших ліхтарів по вулицях,створення реєстру житлового фонду громади, заміни вивісок зі старими назвами вулиць на нові по будинкам міста, населеним пунктам громади  та старостинським  округам.

Також були розглянуті питання наповнення бюджету міської ради, функціонування підрозділу  соціального захисту, ЦНАПу, КО «Правопорядок», КП «Добробут».

З метою надання належних медичних послуг у старостинських округах та  селах громади,міський голова  запропонував  надати пропозиції щодо  можливості відновлення роботи  пунктів  здоров’я ( колишні ФАПи)   у селі Новомихайлівка , у селі Розанівка , у селі Новосілля за рахунок коштів  місцевого бюджету.

Учасники наради обговорили важливі питання  підготовки до   проведення сесій міської ради, постійних комісій,виконкомів, проведення особистих та виїзних прийомів міським головою та заступниками міського голови.

По завершенню наради  міським головою було надано ряд доручень окремим  керівникам структурних підрозділів, установ та організацій громади.