8 лютого,міський голова Максим Лагодієнко  провів нараду  з керівниками структурних підрозділів та керівниками  комунальних підприємств  міської ради. В ході роботи  були обговорені питання наповнення бюджету міської ради  , проведення кампанії декларування,розподілу вільних залишків,  підготовка проєктів на розгляд державного фонду регіонального розвитку,участь у  конкурсах  на отримання спів фінансування  на  реалізацію проектів міської ради ( «Соціальна громада», « Соціальне таксі», тощо),   участь в аукціонах по тендерах.

Начальник відділу освіти,молоді і спорту Сергій Сотсков озвучив проблему по ЗОШ № 9 – поломка котла   у приміщенні для навчання учнів початкових класів.  Питання з ремонтом котла вирішується.  Міський голова знову звернув увагу на   виготовлення правових документів на заклади освіти  нашої громади.

Начальник відділу соціального захисту  Ірина Сябренко  повідомила,що уже зібрано і опрацьовано 136 заяв для надання разової матеріальної допомоги в рамках здійснення окремих заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота». Зазначена допомога надається надати мешканцям Миколаївської області, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у тому числі для відшкодування послуг з газопостачання, до складу сім'ї яких входять особи, які досягли 80 річного віку. Термін прийняття заяв подовжено до 10 лютого 2021 року.

Міський голова   доручив  переглянути  Правила благоустрою громади ,внести зміни та винести на розгляд   виконкому. Також переглянути укладення договорів з приватними  підприємцями на вивезення сміття,створити реєстр майна комунальної власності,які можуть бути виставлені на продажу.

Кервник КП « Добробут» Олександр Кияновський  доповів про  проведену роботу  по боротьбі зі стихією : відновлення вуличного освітлення на  «ленінській» території ( збито опору), проведено посипання  перехресть головних магістралей міста та  тротуарів у центрі міста.

Очільник міста  акцентував увагу  на пріоритетних питаннях розвитку громади,  а це:

будівництво об’їзної дороги, ремонт комунальних доріг , впровадження  системи  «Біотал». Тому, Максим Олександрович доручив першому заступнику Сергію Довженку зібрати необхідний пакет документів та узгодити з керівництвом  департаменту облдержадміністрації    алгоритм роботи щодо вирішення цих питань.

По закінченню наради, всі  керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення.