О 10:00 розпочнеться трансляція другого дня Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

І СЕСІЯ (10:00 – 10:20)

Тема: ПЛАН ДІЙ УРЯДУ З ПРИБОРКАННЯ ПАНДЕМІЇ У 2021 РОЦІ

Прем'єр-Міністр України Денис Шмигаль поінформує про готовність влади та фінансове забезпечення вакцинації, бачення відновлення економіки у 2021 році та допомогу вразливим групам населення, перспективи співпраці з міжнародними фінансовими організаціям.

ІІ СЕСІЯ (10:30 – 12:00)

Тема: 2021: ЕКОНОМІЧНИЙ ДІАГНОЗ ТА РЕЦЕПТИ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ

Спікери: Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, керівник апарату, головний радник Генерального директора Світової організації торгівлі (онлайн включення) Тім Йенд, перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, виконавча директорка Спілки українських підприємців (СУП) Катерина Глазкова.

Розкриють відповіді на питання:

-Яким чином епідемія та введення карантинних обмежень вплинули на економіку України?

-Які галузі економіки України постраждали найбільше та які найменше?

-Наскільки ефективною виявилась державна допомога окремим секторам та компаніям?

-Яким чином трансформувався український бізнес в умовах епідемії COVID-19?

-Чого бізнесу чекати у 2021?

ІІІ СЕСІЯ (12:10 – 13:10)

Тема: ЯК УСПІШНО ПОДОЛАТИ УДАР ЕПІДЕМІЇ ПО БІЗНЕСУ

TED-TALK ВИСТУПИ:

«Наука проти пандемії: уроки року з COVID-19». Спікер технічна керівниця програми Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо COVID-19 Марія Ван Керхове (онлайн включення);

«Онлайн-інструменти для бізнесу в карантин»-заступниця Міністра цифрової трансформації України Валерія Іонан;

«Невидимий капітал» - засновник і президент українського бізнес-клубу CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук;

«Кризовий менеджмент: 7 правил збереження бізнесу» - голова Правління ТОВ "Голден Тайл" Дмитро Салімонов

«Між банкрутством і відповідальністю» - Співвласник Salateira Олександр Савілов.

ІV СЕСІЯ (13:20 – 14:50)

Тема: НАВЧАННЯ У 2021 РОЦІ

-Як адаптувалася система освіти до карантину?

-Якість дистанційної освіти: наслідки для 2021 року

-Міжнародний досвід адаптації системи освіти до локдаунів

-Чи працює самостійне вивчення?

--Довгостроковий вплив на освітні результати, особливо серед вразливих груп населення

-Цифрова нерівність та дистанційне навчання. Соціальна ізоляція

Спікери: Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, керівник практики з питань освіти у Європі та Центральній Азії Світового банку Гаррі Патрінос (онлайн включення), народний депутат України, викладач "Всеукраїнської школи онлайн" Сергій Колебошин, співзасновник Освітньої платформи Prometheus Іван Примаченко(онлайн включення), переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 Василь Дяків.

V СЕСІЯ (15:00 – 16:30)

Тема: РЕГІОНИ ПРОТИ ВІРУСУ

-Готовність регіонів до вакцинації та співпраця регіонів з Києвом

-Регіональні ноу-хау боротьби з пандемією

-Плани на 2021 рік: боротьба проти недовіри до вакцини

Спікери: Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, заступник Міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко, голова Чернівецької обласної державної адміністрації України Сергій Осачук, в. о. Генерального директора ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України» Ігор Кузін, в.о. Генерального директора ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України" Наталя Іванченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталя Ємченко.

Сесії Форуму транслюватимуться онлайн, на декількох платформах:

? у Facebook:

facebook.com/Forum.Ukraine30

? На сайті ukraine30.com/covid

? Трансляції в Youtube: Всеукраїнський Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» | ДЕНЬ 2 https://youtu.be/-pOWiRQm7Ck

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді» | ДЕНЬ 2. Пресконференція

Спеціальна сесія Форуму "Україна 30"

Трансляція англійською: