Депутати Новобузької міської ради виділили кошти на придбання  3 автобусів

Дата: 12.02.2021 12:19

Депутати Новобузької міської ради виділили кошти на придбання  3 автобусів

Питання підвозу жителів громади  з різних мікрорайонів по  маршрутам міста Нового Бугу  потребує поліпшення. Адже на сьогоднішній день, в громаді, залишився лише  один автобус КП « Добробут», який не  встигає здійснювати   перевезення   по різним маршрутам.

Але ще більше потерпають  жителі сільських населених пунктів громади, які  вже не один рік  не мають транспортного сполучення з містом. Це села Новомихайлівка, Новодмитрівка, Григорівка, Анастасіївка, Петрівка.

«Сьогодні, питання поліпшення доступності мешканців громади до адміністративних,медичних,освітніх та соціальних послуг є пріоритетними»,- зауважив міський голова Максим Лагодієнко.

Тому, на позачерговій сесії Новобузької міської ради,депутати прийняли рішення про  внесення змін до Плану соціально – економічного розвитку Новобузької територіальної громади на 2020 – 2022 роки, а саме – виділити кошти на придбання  трьох автобусів для   потреб громади  та провести відповідну процедуру їх придбання.