18 лютого в селі Розанівка відбулась сходка громадян за участі міського голови Максима Лагодієнка, заступників міського голови,керівників структурних підрозділів  , депутатів Новобузької міської ради, керівника ТОВ « Розанівське».

На порядку денному стояло  широке коло питань, що стосується  життєдіяльності населеного пункту. Міський голова запропонував учасникам зустрічі  обговорити найбільш проблемні питання села та намітити шляхи їх вирішення. Але, розанівці, крім проблемних питань, хотіли вирішити  і питання з призначенням старости села.

Фото без опису

Озвучили сільчани проблеми зовнішнього освітлення, безперебійного  водо забезпечення, ремонту дороги та транспортного сполучення з містом, розподілу землі, організації проведення суботників по благоустрою, ліквідації сміттєзвалищ, спорудження та облаштування дитячого майданчика, тощо.

Микола Гаврилюк озвучив, що йому вдалось  зробити за час своєї каденції, але коштів катастрофічно не вистачало, тому і не вдалось зробити все, чого хотілося б. Доходи сільської ради складали лише 927 тис. грн.., а питань для вирішення багато. Левову частку допомоги надавали керівники ТОВ « Розанівське» та ТОВ «Софія – Граніт». Керівник ТОВ «Розанівське» Віктор Лагодієнко  озвучив не лише проблеми села, а і запропонував шляхи їх вирішення  і запевнив, як  надавав допомогу, так і надалі  буде  допомагати сільчанам. Віктор Володимирович повідомив, що з метою розвитку інфраструктури села та комфортних умов проживання сільчан, в рамках проекту розвитку зеленого туризму у Розанівці, укладено договори з  РЛП « Приінгульський» на чотири види  туристичних маршрутів. А це дасть змогу жителям села заробити та покращити свої умови проживання.

Фото без опису

Виступаючих було багато,(  як серед жителів села, так і серед депутатів), люди висловлювали своє бачення і того, що у них сталось, і їхні взаємовідносини між собою,  і  питання розвитку села.

Заслухали присутні виступ і ще одного  претендента  на посаду старости С. Літвіна, який зупинився на організаційних моментах роботи старости. Житель села О. Помінчук  поспілкувався з міським  головою по питаннях господарської діяльності, а саме : безперебійного водопостачання, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, надання спецтранспорту для вивозу сміття та майбутню співпрацю в плані благоустрою села. Очільник громади надав відповіді на запитання  мешканців села, але питання  призначення старости так і залишилось відкритим.