Сьогодні, 9 березня, біля барельєфа  Тараса Шевченка відбулись урочисті заходи з нагоди 207 –ї річниці  від дня народження  класика української поезії, символа українського національного духу – Тараса Шевченка.

Участь у  заходах взяли  представники трудових колективів та комунальних підприємств міської ради, студенти коледжу МНАУ,громадськість.

У своєму виступі  перший заступник міського голови Сергій Довженко відмітив «  Постать Шевченка у кожного покоління українців викликає нові думки і переживання. У своїх генах Шевченко мав волелюбний дух предків і тому мріяв бачити Україну вільною, щоб народ працював на себе, на своїй власній землі. У творчості великого світоча нашого народу домінує любов до українців і переживання за їхню долю. Все його життя – це, нова модель вільної, єдиної сім’ї.
     Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові».

Студенти   коледжу МНАУ підготували  урочистий захід., присвячений життю та творчості великого Кобзаря.

Заходи  відбулись з дотриманням карантинних вимог.