Управлінням охорони здоров’я було відправлено лист-погодження щодо отримання вакцини CoronaVac для Миколаївщини. Так, найближчим часом область отримає 8440 доз цієї вакцини.

Про це під час онлайн-брифінгу зазначив Олег Бабін - заступник начальника управління - начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

В свою чергу, медична директорка ЦПМСД № 4 м. Миколаєва, експертка управління охорони здоров`я Миколаївської облдержадміністрації за напрямом сімейна медицина Ольга Присяжнюк повідомила, що щеплення вакциною CoronaVac проводитимуть мобільні бригади, які вже сформовані на території Миколаївської області. 

«Попередньо вже проводилися організаційні роботи, складалися списки людей, які потребують вакцинації. Згідно цих списків і поданої інформації формується план мобільної бригади для виїзду, оскільки дана вакцина орієнтована на маломобільні групи населення та осіб, які за ними доглядають», - розповіла Ольга Присяжнюк. 

Також щепити вакциною CoronaVac будуть:

- освітян, які будуть задіяні у ЗНО у 2021 році;

- олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році;

- співробітників патрульної поліції.

Ольга Присяжнюк зазначила, що дана вакцина надійшла до України в однодозних флаконах і для повної імунізації від COVID-19 потрібно ввести дві дози вакцини.

Фото без опису