Наведення чистоти  і порядку в населених пунктах громади продовжується і після великодніх свят. Особливо зараз, коли вся новобузька громада разом зі старостинськими округами готується до поминальних днів. Міська рада ще в квітні місяці розпочала роботи з виготовлення та встановлення огорожі  біля кладовищ  міста та   сіл громади.

Завдяки співпраці міської влади,  депутатів та представників  бізнесу роботи  проводяться з  упорядкування кладовищ та благоустрою – вивезення  сміття, викошування трави,зачищення чагарників. Для виконання  таких робіт  була залучена спецтехніка  КП "Водопровідні мережі" ,приватних  підприємців   Шашкеєва Олександра та  Вадима Коренди.

Роботи з благоустрою  проводяться  на кладовищі по вулиці Київській . Зачищено чагарники, вивезено  сміття і розпочато встановлення новенької огорожі.

На черзі -   і інші  міські кладовища.