Сьогодні,18 травня, під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко відбулось засідання виконавчого комітету  міської ради. Члени виконкому затвердили місця встановлення дорожніх знаків по вулицях міста Новий Буг та звіт про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2021 року.

Присвоїли адреси Новобузькій ЗОШ І-ІІ ступенів № 9 по вулиці Польова в м. Новий Буг

та Новомихайлівському ДНЗ по вулиці Центральна в с. Новомихайлівка.Обговорили та

надали статус дитини - сироти малолітній Шевченко Вікторії Тарасівні, 25 вересня 2011 року народження. Заслухали інформацію начальника відділу освіти,молоді іта спорту Сергія Сотскова про завершення 2020-2021 навчального року в закладах  освіти Новобузької міської ради та про організацію оздоровлення та відпочинку дітей закладів дошкільної освіти Новобузької міської ради.

Затвердили зміну нумерації житлових будинків, надали дозволи на взяття на квартирний облік ,на видалення дерев та на розміщення розважального майданчику (атракціонів) та роздрібної торгівлі ( ФОП Сбітнєв Т.В.)

Своїм рішенням члени виконавчого комітету ухвалили цілу низку питань що стосувались захисту прав  малолітніх дітей.

По завершенню, члени виконкому  рекомендували  питання для розгляду на сесії міської ради.