З метою віддати належну шану значенню річки Південного Бугу в житті суспільства, обговорення пріоритетних завдань та заходів з ефективного використання водних ресурсів та визначення першочергових кроків щодо покращення екологічного стану згідно нових підходів управління водними ресурсами в басейні річки Південний Буг 21 травня в місті Новий Буг  відбувся семінар – нарада у  атковому залі міської ради.

Участь у  семінарі взяли міський голова Максим Лагодієнко, в.о начальника РОВР у Миколаївській області Д. Румик,   начальник Новобузької дільниці І. Петлюк.

В ході  роботи семінару відбулось підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Цінність води для кожного з нас». Нагородження провів

начальник відділу водних відносин та водного кадастру В. Грищенко.

Переможці конкурсу отримали подарунки та грамоти