28 травня 2021 року відбулося спільне засідання депутатської комісії, на якому були розглянуті наступні питання :

Про встановлення пам’ятника нашому земляку, відомому поету і драматургу Спиридону Черкасенку. Члени комісії заслухали інформацію представників громадського благодійного фонду імені С. Черкасенка Олега Жмурка та Володимира Галущенка.

Обговорення питання «Про припинення юридичної особи Новобузької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9 Новобузької міської ради Миколаївської області шляхом ліквідації» разом з представниками батьківського комітету та керівництвом школи.

В ході роботи спільного засідання двох депутатських комісій, депутати рекомендували на сесії міської ради затвердити звіт про виконання бюджету Новобузької міської територіальної громади та використання резервного фонду непередбачених видатків за січень-березень 2021 року, Положення про преміювання, матеріальне стимулювання та соціальне забезпечення працівників апарату Новобузької міської ради та її виконавчих органів та Положення про порядок проведення конкурсу на призначення керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новобузької міської ради .

Також члени комісії проголосували за винесення на розгляд пленарного засідання сесії і непопулярні рішення, але важливі для Новобузької громади : припинення юридичної особи Новобузької ЗОШ № 9 Новобузької міської ради шляхом ліквідації, про повне зупинення роботи Терехівського дошкільного навчального закладу «Колосок» Новобузької міської ради Миколаївської області,про повне зупинення роботи Першотравневого дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Калинка» Новобузької міської ради Миколаївської області, Про зміну типу та перейменування Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новобузької міської ради Миколаївської області, про припинення діяльності шляхом ліквідації Центру профільного навчання – філії Новобузького закладу загальної середньої освіти №1 Новобузької міської ради Миколаївської області.

Прийняли до розгляду та рекомендовано депутатами на розгляд сесії і цілу низку важливих Програм: Програми оздоровлення та відпочинку дітей Новобузької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, Програми військово – патріотичного виховання населення Новобузької міської ради Миколаївської області на 2021-2025 роки, Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Новобузькій міській раді на 2021-2023 роки, Комплексної програми захисту прав дітей Новобузької міської ради "Дитинство" на 2021-2023 роки, програми «Соціальна комплексна програма підтримки сім’ї, дітей та молоді, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, та попередження торгівлі людьми у Новобузькій міській раді на 2021-2025 роки».

Внесли зміни до Плану соціально – економічного розвитку Новобузької об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, погодили затвердження Порядку утворення Спостережної ради та Положення про Спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Новобузька багатопрофільна лікарня» Новобузької міської ради Миколаївської області та Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти та порядку території населених пунктів Новобузької міської ради Миколаївської області.

Рекомендували члени депутатських комісій і внести зміни до рішення сесії Новобузької міської ради від 14 липня 2020 року № 130 "Про створення Комунальної організації Новобузької міської ради "Правопорядок 2020" . Затвердили Положення про плату за землю на території Новобузької міської ради, Положення про податок на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Новобузької міської ради, Положення про Єдиний податок на території Новобузької міської ради, Положення про транспортний податок на території Новобузької міської ради, Положення про акцизний податок на території Новобузької міської ради, ПОЛОЖЕННЯ про встановлення туристичного збору на території Новобузької міської ради.

Затвердили ставки земельного податку, ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку1, СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,1 ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 1СТАВКИ єдиного податку, Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Новобузької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобузької міської ради». Встановили місцеві податки та збори на території Новобузької міської ради з 01.01.2022 року.