Інформація про виплати станом на 31 травня 2021 року Баштанським відділенням за рахунок коштів Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділення  управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 31 травня  2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками  поданими роботодавцями по 08 квітня 2021 року включно ( 100%) ,а саме:

На оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) – 2137857,01 грн.;

Допомога по вагітності та пологах – 816553,60 грн.;

Допомога на поховання -  12300 грн.:

Допомога  по тимчасовій непрацездатності, пов’язані  з виробництвом 21546,70 грн..

Щомісячні страхові виплати  для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві  або професійних захворювань, а також членів їх родин у разі смерті потерпілих виплачені за лютий  місяць 2021 року, з початку року їх сума склала 406390,38 грн.;

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від ФССУ.