Міжнародний день захисту дітей – особливе свято, адже спонукає нас,дорослих ,турбуватись про майбутнє наших дітей. І саме від нашої уваги,любові та виховання залежить доля наших дітей.1 червня , по всій Новобузькій  громаді та в старостинських округах пройшли урочисті заходи з нагоди Дня захисту дітей.

За дорученням міського голови Максима Лагодієнка Новомихайлівський старостинський округ відвідала секретар міської ради Валентина Остапенко, яка побувала у селах Новодмитрівка,Новомихайлівка,Григорівка. Валентина Яківна привітала  юних жителів громади від  імені міського голови ,побажала здоров’я,  позитивних емоцій та веселих канікул і вручила солодощі дітлахам.Зі святом дітлахів привітала і староста Новомихайлівського старостинського округу Тетяна Новікова. Після урочистостей, у всіх сільських закладах відбулись святкові концерти, веселі та рухливі ігри.

Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису   Фото без опису