14 червня, відповідно до Плану основних заходів, на території Новобузької громади розпочались командно–штабні навчання.

У роботі першого дня навчань взяли участь міський голова Максим Лагодієнко, сільський голова Вільнозапорізької громади Олександр Латій, сільський голова Софіївської громади Валерій Римчук.

До проведення командно–штабних навчань залучено міську комісію з питань техногенно–екологічної безпеки, спеціалізовані служби та керівників структурних підрозділів міської ради та сільських громад.

Мета заходу - перевірити готовність міської ланки до дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій; вдосконалити практику та навички керівного складу органів цивільного захисту усіх рівнів щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту населення, відпрацювати злагодженість дій щодо спільної взаємодії.