23 червня,  під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко ,відбулось засідання організаційного комітету з нагоди підготовки заходів до Дня молоді, 25-ї річниці  з дня прийняття Конституції України та 30-річчя  незалежності України.

Члени оргкомітету  обговорили  основні питання  з підготовки заходів:  проведення  флешмобу, розважальних, спортивних заходів, виставок та фестивалів; залучення дітей, учнівської та студентської молоді ,громадськості до участі; виготовлення та забезпечення  святкової атрибутики.

В ході  обговорення було  заплановано  : 25 червня  - проведення урочистих заходів до Дня Конституції в міському будинку культури, 27 червня о 20.00.год – проведення святкових та розважальних  заходів  до Дня молоді.

Також присутні  обговорили  План заходів щодо  святкування 30-ї річниці незалежності України.