Шановні жителі громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди  визначного державного свята  -  Дня Конституції України!

25 років тому Верховна Рада України прийняла Основний Закон – Конституцію України.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину  свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

То ж нехай з нагоди цього важливого свята – Дня Конституції України – у ваших серцях панує світлий настрій, почуття гордості за державу та впевненості у майбутньому.

Бажаю миру та добробуту кожній родині нашої громади!

З повагою, міський голова                                   Максим ЛАГОДІЄНКО