Вчора, 22 липня, з нагоди відзначення Дня тренера, на міському стадіоні відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради відбулось відкриття дитячого футбольного турніру та турніру серед ветеранів футболу.

Новобузький міський голова Максим Лагодієнко привітав всіх учасників та присутніх, побажавши натхнення та нових спортивних здобутків.

До вітального слова були запрошені почесні гості – народний депутат України Олександр Пасічний, заступник голови Асоціації футболу в Миколаївській області Олександр Балакін, голова Баштанської територіальної громади Олександр Береговий, голова Казанківської територіальної громади Олексій Асмолов, голова Березнегуватської громади Сергій Бойко, голова Софіївської територіальної громади Валерій Римчук.

В дитячому турнірі брали участь та зайняли наступні призові місця :

• команда Нового Бугу - І місце та нагороду «Кращий гравець» Бенюх Матвій, «Кращий захисник» Орел Олександр;
  • команда Вільного Запоріжжя – ІІ місце та нагороду «Кращий воротар» Гурський Андрій;
  • команда Баштанки – ІІІ місце та нагороду «Кращий нападник» Азима Віталій.

Всі учасники отримали подарункові футбольні м’ячі та солодкі призи.

Після дитячого турніру відбувся турнір серед ветеранів футболу серед команд Нового Бугу (І місце), Баштанки (ІІ місце), Асоціації футболу Миколаївської області (ІІІ місце), Казанки, Березнегуватого. Народний депутат Олександр Пасічний та заступника голови АФМО Олександр Балакін безпосередньо приймали участь у змаганнях, грали за команду Миколаєва. Олександр Балакін отримав звання кращого гравця турніру.