Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Одеса) повідомляє, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 19.07.2020 "Про утворення та ліквідацію районів" до Баштанського району входять території Баштанської міської, Березнегуватської селищної, Вільнозапорізької сільської, Володимировської сільської, Горохівської сільської, Інгульської сільської, Казанківської селищної, Новобузької міської, Привільненської сільської, Снігурівської сільської, Софіївської сільської, Широківської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України, які на даний час охоплюються компетенцією нотаріусів Баштанського районного нотаріального округу у Миколаївській області.

Управління юстиції направляє перелік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Баштанського районного нотаріального округу Миколаївської області.

Додатково роз'яснюється, що мешканці Баштанського району, з питання вчинення нотаріальних дій, мають право звернутися до будь-якої державної нотаріальної контори чи до будь-якого приватного нотаріуса із зазначеного нижче переліку.