З метою забезпечення додержання вимог законодавства  щодо захисту прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, виконуючим обов’язки начальника служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторією Захарчук разом з головним спеціалістом служби у справах дітей Оксаною Бігдаш та інспектором ювенальної превенції Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Олександром Бузарем проведено рейд- перевірку житлово-побутових умов проживання та утримання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що проживають в с Станційне.   Під час рейду  було обстежено 6 родин, в яких виховується 24 дитини.

Представникам сімей було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, раціонального використання коштів отриманих на дітей, проведено бесіди про негативні наслідки зловживання алкогольними напоями, попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За неналежне виконання батьківських обов’язків батьків однієї родини притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до  ч.І ст. 184 КУпАП

Постійне проведення рейдів дають певний результат, а саме, батьки, знаючи, що перебувають під постійним контролем служб, яким доля  їх дітей небайдужа, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут. Але, на превеликий жаль, є батьки, які не реагують та ігнорують надані їм рекомендації, навіть після притягнення  до адміністративної відповідальності та сплати штрафу, продовжують зловживати спиртними напоями, безвідповідально ставитися до виконання батьківських обов’язків.

Фото без опису           Фото без опису