Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду ДК

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обгрунтування

технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

код ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів

Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету

відкриті торги


UA-2021-08-05-001174-b

 

938343,00 грн з ПДВ/ без ПДВ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
та вимоги до послуг

1. Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету (далі - послуги) надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 29, ст. 1074), та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.

2. Усе обладнання, зокрема кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів телекомунікаційної мережі, надається, встановлюється та налагоджується виконавцем у рамках договору надання послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету, закупівля яких здійснюється за рахунок субвенції.

3. Організація надання послуги передбачає можливість збільшення пропускної здатності каналів доступу до Інтернету залежно від потреб замовника, що має бути предметом окремих домовленостей сторін.

4. Виконавець забезпечує можливість з’єднання кінцевого обладнання замовника з Інтернетом з використанням адрес IPv4 .

5. Виконавець забезпечує надання статичної зовнішньої ІР-адреси кожному закладу соціальної інфраструктури.

6. Виконавець забезпечує підготовку каналу та підключення без сплати замовником додаткових коштів і потреби купувати додаткове обладнання.

7. На ділянках телекомунікаційної мережі виконавця, що використовується для надання послуг, не допускається застосування радіотехнологій.

8. Умови надання послуги передбачають безлімітний доступ до Інтернету, що не обмежує обсяг передавання та приймання даних.

9. Запланована недоступність послуг - до 8 годин на місяць; аварійна недоступність послуг - 48 годин на місяць.

Виконавець забезпечує можливість використання послуг з доступу до Інтернету для персоналу та відвідувачів закладів соціальної інфраструктури за допомогою мережі Wi-Fi у частотах 2,4 та 5 ГГц.

Виконавець використовує безпроводовий маршрутизатор з розрахунку не більше одного маршрутизатора на один заклад соціальної інфраструктури.

10. Виконавець приймає звернення (повідомлення) замовника цілодобово, без перерв та вихідних телефоном та на електронну адресу виконавця.

11. Звернення (повідомлення) замовника повинно обов’язково містити найменування замовника, ім’я, прізвище, контактний телефон особи, що звертається, найменування та місцезнаходження закладу соціальної інфраструктури, в якому

У разі необхідності термінового виконання послуг Замовник письмово або в телефонному режимі з послідуючим письмовим підтвердженням може надавати доручення на виконання додаткових об'ємів послуг в межах лімітних асигнувань.

Виконавець повинен самостійно за свій рахунок забезпечувати виконання охорони праці, техніки безпеки та інше.

 Послуги надаються згідно з технічною специфікацією, наведеною у Додатку № 4 до тендерної документації. Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, що підтверджується учасником довідкою у довільній формі.

Замовником зазначаються вимоги до предмета закупівлі згідно з частиною другою статті 22 Закону.

Фінансування та вартість закупівлі визначено згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» № 453 від 28.04.2021 р. , Розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 622-р

 

 

Фото без опису