23 серпня відбулась  2 частина засідання постійної депутатської комісії з питань земельної реформи. Члени комісії розглянули  питання,які були винесені на доопрацювання.  Після  виїзду до об’єкту обговорення, депутати знову  повернулись до розгляду  питань, які не вдалось  розглянути  напередодні.   Тож,після обговорення , члени комісії надали  дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки в оренду, внесли  зміни до п.2 рішення Новобузької міської ради від 06.04.2021 №153 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки  в постійне користування»,внесли зміни до п.1 рішення міської ради від 08 червня 2021р. № 228 «Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».Обговорили питання   передачі в оренду земельної    ділянки   ПАТ «Київстар» та передачу в оренду земельної    ділянки    ПП «ЗОЛОТА НИВА 2019».

Затвердили технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність, проект землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у гр. Мосійчуку О.М. з метою продажу земельної ділянки у власність,проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,затвердили  технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва у власність

Надали дозвіл на продаж земельної ділянки гр. ЧАЮК-ЧУПІРІ Ганні Юріївні.

Засідання  пройшло у конструктивному руслі.

Фото без опису      Фото без опису