Дорогі новобужани! Шановні освітяни, любі наші школярі та студенти!

         Щиро вітаю всіх вас з початком нового навчального року! Перше вересня – це святковий день, з якого для кожного починається дорога в країну знань. Особливий він і для тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Перед вами, дорогі першокласники, довгий, але надзвичайно цікавий та дивовижний шлях нових знайомств та відкриттів.

         Не менш важливий цей день і для майбутніх випускників, яким цього року доведеться обирати свій професійний напрямок в житті.

         Бажаю педагогам успіхів, мудрості і терпіння. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році вашими вихованцями, стануть гідною основою для нового покоління новобужан!

         Щороку ми з гордістю відзначаємо все більше переможців різноманітних олімпіад та конкурсів. Переконаний, що і в цьому навчальному році школярі  нашої громади будуть, як завжди, в числі перших і кращих.

         Бажаю всім наполегливості, хороших оцінок та цікавого змістовного шкільного життя! Впевнений, вам під силу подолати будь-які труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашої Новобузької громади

 

З повагою,

Новобузький міський голова                                               Максим Лагодієнко

Фото без опису