Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Новобузька міська  рада пропонує мешканцям міста долучитися до громадського обговорення з питання перейменування вулиці Валентини Терешкової та пропонує свій варіант – вулиця Сонячна.

Пропозиції будуть прийматися в письмовій формі в кабінеті № 3 Новобузької міської ради за адресою : м. Новий Буг, площа Свободи, 42, або надіслані електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 08 листопада 2021 року .

Адреса електронної пошти для надання пропозицій : miskradanbug@ukr.net

Анонімні пропозиції не розглядатимуться.

Також громадське обговорення проходитиме у формі електронної консультації з громадськістю міста Новий Буг на веб-порталі «Єдина платформа місцевої електронної демократії».

Запрошуємо до обговорення та надання пропозицій.