На урочисті заходи були запрошені працівники закладів середньої освіти, дошкільних та позашкільних закладів. Міський голова Максим Лагодієнко у своїй вітальній промові наголосив на нелегкій справі, покладеній на плечі працівників освіти у вихованні учнів в сучасних умовах.

«Бажаю всім вчителям по-справжньому вдячних учнів, які щиро цінують Вашу працю» - Максим Лагодієнко.

Після привітань міський голова нагородив Почесними грамотами кращих директорів, вчителів та вихователів за високий професіоналізм, досягнуті високі показники в роботі, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, вагомий внесок у виховання та навчання молоді.

До поздоровлень приєднався начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Сергій Сотсков, ще раз наголосивши, наскільки важливою та кропіткою є праця освітян.