Сьогодні, 11 жовтня, під головування міського голови Максима ЛАГОДІЄНКО відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів, комунальних установ та організацій.

Одним із перших питань було обговорено питання вакцинації. За даними лікарні, з 01.09.2021 року захворівших на COVID-19 нараховується 71 людина, 62 з них – не вакциновані. Наразі в наявності для щеплення є на перше щеплення вакцина AstraZeneca, на друге щеплення – Pfizer.

Іншим важливим питанням була обговорена підготовка до опалювального сезону. Після надання інформації керівниками установ та організацій, міським головою було прийнято рішення здійснити об’їзд дошкільних та шкільних закладів Новобузької територіальної громади. Всім установам, закладам та організаціям  разом з газовою службою здійснити пробне включення опалювання, щоб з початку опалювального сезону необхідний температурний режим був забезпечений.

В ході наради керівники всіх установ, організацій та відділів доповіли про зроблену роботу та прогнозували наступні плани дій.

Фото без описуФото без описуФото без опису