Сьогодні, 25 жовтня, відбулась щотижнева апаратна нарада під головуванням  секретаря міської ради Валентини Остапенко. Участь в апаратній нараді взяли заступник міського голови Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних установ громади. На апаратну нараду був  запрошений керівник Новобузького відділення газового господарства Віталій Хілков.

Віталій Вікторович надав оперативну інформацію про хід проведення ремонтних робіт по відновленню газопостачання. Та надав перелік вулиць, які першочергово будуть підключені :

• 25.10.2021 – вулиці Заозерна, Комарова, Тениста, Героїв Трипілля, В. Кука, пров.Лікарняний, багатоповерхівки по вул. Харчука та Олени Теліги ( Антоновського полку);

• 26.10.2021 -  вулиці Радісна, Тичини, Миколаївська, Лесі Українки, Г. Дівіної, Москаленка, Малиновського.

Також під час щотижневої апаратної наради були розглянуті питання підготовки до  засідання сесії міської ради та результати проведення  процедури закупівлі по газопостачанню  в бюджетних установах громади.

Валентна Остапенко зауважила, що з 26 жовтня Миколаївська область вступає у «червону зону». З цього питання на 10:00 год. буде проведене засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

За результатами апаратної наради були надані протокольні доручення.