26 жовтня  відбулась чергова ХІ сесія Новобузької міської ради під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко.

З 26 депутатів участь у роботі сесії взяли 17 депутатів. На порядок денний винесено 28 земельних питань. Зокрема, депутати визначили  перелік земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону та надали  дозвіл на виготовлення відповідної документації;затвердили проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється; передали в оренду земельну ділянку ТОВ « Агрохімпродукт» терміном до 31.05.2022 року та затвердили орендну плату ;затвердили технічні документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність; надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Регіональному ландшафтному парку  «Приінгульський». 

Так як   на засіданні сесії не було дві третини депутатів , то  не було прийнято  рішення « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» .

Всі питання були детально та виважено  розглянуті на засіданні постійної депутатської комісії, тому  депутати злагоджено та конструктивно   працювали на сесії.