У осінній період зі зниженням температури повітря, коли розпочинається інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, збільшуються ризики, пов’язані з виникненням пожеж.

Тому, з метою попередження виникнення пожеж, які б могли статися внаслідок дитячих пустощів, під час осінніх канікул, начальником служби у справах дітей Новобузької міської ради Захарчук В.О., провідним спеціалістом служби у справах дітей Новобузької міської ради Тарасюк Н.П. разом з прапорщиком служби цивільного захисту 20 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Миколаївській області Чесноковим Д.Є. та дільничним офіцером поліції СП ВП №1 Баштанського РВП ГУНП Кравчиною О.С. відвідали сім'ї, де проживають діти, які потрапили в складні життєві обставини та провели роз’яснювальну роботу з батьками про дотримання протипожежних правил в оселі.

             Під час проведення заходу працівники служби у справах дітей проводили бесіди з дітьми, в ході яких нагадали  правила експлуатації електроприладів.

            Інспектор роздав дітям буклети та пам’ятки правил безпечної життєдіяльності, звернув увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках, тобто, в якому стані електропроводка, газове обладнання, димоходи, печі тощо.

            Пояснив, як уникнути порушення  у  разі їх виявлення   та  на практиці  демонстрував  господарю будинку  як усунути виявлені порушення.