Проводяться ремонтні роботи по облаштуванню кризової кімнати

Дата: 24.11.2021 14:22

Сьогодні, 24 листопада,  відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка , заступник  міського голови Людмила Сотник разом з першим заступником голови Баштанської РДА Наталією Казаріною  оглянули приміщення, де проводяться ремонтні роботи кризової кімнати  за рахунок  освоєння субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Нагадаємо , що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від насильства у поточному році виділена вперше за всю історію України . Відповідно до заявки та за результатом розподілу субвенцію отримала   Новобузька громада для створення  та облаштування денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі( із кризовою кімнатою).