Сьогодні, 29 листопада,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась щотижнева апаратна нарада за участі заступників міського голови , секретаря міської ради , керівників структурних підрозділів міської ради та комунальних установ.

На початку роботи були обговорені  організаційні питання  підготовки до  проведення  засідань виконкому та  чергової сесії міської ради.

В ході роботи  учасники апаратної наради обговорили  питання температурного режиму у  дошкільних та  шкільних закладах освіти, стан роботи по модернізації  вузлів обліку газу по закладах освіти ,робота підрозділів та служб міської ради   над проєктами та  програмами, на реалізацію яких  можна   залучити   кошти з державного бюджету на наступний рік, ремонту доріг , підготовка до новорічних та різдвяних свят.

Міський голова Максим Лагодієнко звернув увагу на   завершення робіт по ремонту даху  в будинку культури та  проведення ремонтних робіт   спортивного залу  в будинку культури. Також ,очільник громади  надав доручення  директору КП " Добробут»   прибрати несанкціоновані смітники по  території громади, провести грейдування доріг  комунальної власності та  в селі Станційне на залізничному вокзалі,  біля  під’їзду до залізничних колій, де зупиняються  вагони №1,2,3  провести грейдування та підсипати полотно .

Зо результатами  апаратної наради надано протокольні доручення.