Забезпечення   комфортних умов для навчання  в закладах освіти  учнів  нашої громади є одним з пріоритетних напрямків діяльності  міської ради. Відповідно до доручення міського голови Максима Лагодієнка  щодо  проведення робіт з благоустрою на території закладів освіти громади,    в ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7   проведено  благоустрій дворової території, а саме : вирівняно поверхню подвір’я та укладено тротуарну плитку, облаштовано головний вхід та зони відпочинку для дітей.

Ці зміни сприятливо вплинули на учбовий процес  та відпочинок  здобувачів освіти та педагогічного колективу ЗОШ № 7.

«Наше завдання – створювати усі належні умови для освіти та здоров’я наших дітей», – зауважив  міський голова  Максим Лагодієнко.