Сьогодні бібліотека в громаді  це культурний  сучасний інформаційний  центр та громадський простір для всіх вікових категорій.

Міська влада  громади не залишає поза увагою  такий важливий напрямок, як створення комфортних умов для перебування  відвідувачів у публічній бібліотеці. Саме тут створений громадський простір для спілкування,  читання, використання сучасних мультимедійних технологій , тренінгів, лекцій, майстер – класів.

Читальний зал Новобузької  публічної бібліотеки  потребував негайного ремонту, адже підлога була пошкоджена грибком та корінням дерева.  Приміщення було звільнено від меблів та книжкового фонду, проведено демонтаж покриття та знято  верхній шар  пошкодженої стяжки.

Кошти на ремонт підлоги читального залу бібліотеки  виділено з міського бюджету.

Наразі відбувається заливка підлоги бетонним розчином.