Сьогодні, 8 грудня, міський голова Максим Лагодієнко  провів  нараду за участі  заступників міського голови, секретаря міської ради, керівників структурних підрозділів  та комунальних установ міської ради.

В ході роботи  були обговорені питання  проведення тендерних закупівель на постачання електроенергії та газопостачання в бюджетні установи громади, стан виконання програм та  проєктів, встановлення та облаштування  дитячих майданчиків , використання Інтернет субвенції для   проведення широкосмугового  інтернету в сільських населених пунктах, проведення благоустрою, ліквідації смітників по  місту.

Міський голова надав доручення  щодо проведення грейдування доріг комунальної власності, підсипки  доріг щебенем, розчистки бульдозером смітників, встановлення аншлагів  по вулицям та   табличок з назвами  вулиць та нумерації будинків.

Присутні обговорили підготовку до   заходів : Дня ліквідатора аварії на ЧАЕС, відкриття  міської ялинки. За результатами наради надані протокольні доручення.