17 грудня 2021 року міський голова Максим Лагодієнко, перший заступник міського голови   Олександр Славінський, заступник міського голови Людмила Сотник відвідали  відділення комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та   інклюзивно – ресурсний центр. Візит  відбувся з нагоди  святкування одного з  найбажаніших дитячих  новорічних свят – Дня Святого Миколая Чудотворця.

Очільник громади  привітав діток з прийдешніми святами, побажав здоров’я, бути розумними, слухняними на радість батькам та відмітив, що це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Чудове театралізоване дійство для малечі приготували вихованці   міського центру  позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

В подарунок від місцевої влади маленькі вихованці  обох закладів отримали корисні ласощі.